Menu

Google Müşteri Yorumları

Sebahat N. Yorumu

Uzun bir arayıştan sonra kadar verdiğim bir yerdi ve her gittiğimde daha çok memnun olarak dönüyorum girişte mine hanımın güleryüzlülüğü ve işlemlerimi yapan esin hanım çok samimiler beklerken ikramlar olsun hepsi çok güzel ve bunun haricinde polikliniğin her yeri tertemiz tuvaletler falan beni en çok etkileyen taraflarından biri de buydu lazer için yada diğer işlemleriniz için bir yer arıyorsanız kesin buraya gelin derim.

Emine İ. Yorumu

Elos Polikliniğine gitmeden önce çok yer araştırdım,aklımda çok fazla soru işareti vardı,çünkü uzun yıllar birçok klinik deneyip istediğim sonuçları alamamıştım. Elos’un profesyonelligi,deneyimli personelleri, kullandıkları cihazları ,güleryüzü, temiz ve hijyenik ortamı, kısa zamanda güzel sonuçlar almamı sağladı. Özellikle Nuray hanımın hoş sohbeti, olumlu yaklaşımı, güleryüzü, işine gösterdiği titizligi için kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa Ç. Yorumu

Ben elos lazeri gogle dan buldm ve gördüm ilk basta güvensiz olarak da gitsem daha önceki gittim yerlerden dolayı başladıktan sonra çok memnun kaldm her türlü hijyen temizlik güler yüz ve daha fazlası herkese tavsiye edrrm elosa da tesekkur ederim.

Derya D. Yorumu

Elos lazerle yazın tanıştım.O zamandan beri tüm vücut lazer hizmeti almaya devam ediyorum.İlk 6 seansım bitti ve arkasından bi 6 seans daha aldım.Çünkü çok memnunum.Hijyen ve temizlik konusunda da çok dikkatli ve titizler, her şey kişiye özel bir şekilde kullanılıyor. Yönetici kadrosundan ilgi ve yardımları için Mine hanıma ve Nazlı hanıma ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.Ve tabiki güzellik uzmanım Semra hanıma hem samimi ve içten olması hem de mesafeli duruşu için minnettarım. Gerçekten bu ikisini çok güzel ayarlıyor, işine saygısı olduğunu hemen belli ediyor. Kendisine bu yolda benimle beraber yürüdüğü için çok ama çok teşekkür ediyorum. Bütün çalışanlar güler yüzlü hepsine teşekkürler. Emeğinize sağlık☺️

Eda Y. Yorumu

Ankara da gidilebilecek en iyi yer diyebilirim Lazere başladım 3.seansım ve çok memnunum.Temizliği,çalışanların samimiyeti sizi kendi evinizde gibi hissettiriyor.özellikle Nazlı hanım tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz samimi ilgili ve güler yüzlü.Nazlı hanıma ve seanslarımı özenerek gerçekleştiren Uğur hanıma teşekkür ederim Google Müşteri Yorumları

Hülya B. Yorumu

Sağlık Bakanlığına bağlı olduğundan pandeminin yoğun yaşandığı, evlere kapandığımız dönemde bile özveriyle çalışan bir klinik. Nurgül hanım çok güleryüzlü, anlayışlı ve tecrübeli. Hijyen açısından da gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, güvenilir bir yer.   Google Müşteri Yorumları

Şerife Ö. Yorumu

1 yıldır devam eden lazer epilasyon işlemim bugün bitti ablamın ve arkadaşının tavsiyesi önerisi üzerine gittim ve %90 olacak şekilde sonuç aldım kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim özellikle Nurgül hanıma emeklerinden ötürü çok teşekkür ederim 🙂 gerek güler yüzü gerek temizlikleri açısından hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir yer .    

Sedanur Ç.

İlk gittiğim günden bu yana kapıdan girer girmez Mine hanımın, doktorların ve personellerin ilgisi ile karşılaşmak problemlerimin çözülmesi hususunda içimi çok rahatlatan bir klinik oldu. Dermotolog Nagehan hanımın enerjisi ve çözüm önerilerinin daha önce gitmiş olduğum hiçbir hastane veya özel polikliniklerde sunulmamış olduğunu anladım. Çevreme vicdan rahatlığıyla önerebileceğim tek yer. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Sona geldiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.