Menu

Selülit ve Bölgesel İncelme

Selülit; kadınların % 95’inde ortaya çıkan, deri altı yağ dokusunda ki dolaşım bozukluğudur. Cilt yüzeyinin “portakal kabuğu” gibi pürüzlü, girintili ve çıkıntılı görünmesine sebep olur. Hormonsal faktörler, hareketsiz yaşam, az su tüketmek, çok sıkı giyecekler, sigara ve alkol kullanımı selülit oluşumunu arttırır.

Bölgesel incelme; uygulamanın isminden de anlaşılacağı gibi, kilo vermeyi değil beden küçültmeyi ve sıkılaşmayı hedefleyen uygulamalardır. Bu uygulamaları yaptıran kişi beslenmesine de dikkat ederse kilo vermesi daha kolay olur.

Ücretsiz Deneme Seansı

15 Dadikalık VelaShape Deneme Seansı İçin Lütfen Formu Doldurun​

Ücretsiz Deneme Seansı

15 Dadikalık VelaShape Deneme Seansı İçin Lütfen Formu Doldurun​

velashape selülit uygulaması

VelaShape
(RF + IR + Vakum + Masaj)

Vela Shape, FDA sertifikası almış ve Amerika’da vücut şekillendirme konusunda ödül alan tek cihazdır. Cihazın başarısı 4 farklı sitemi aynı anda kullanmasından kaynaklanır. Bu sistemler radyo frekans, kızıl ötesi, vakum ve mekanik masajdır.

Radyo frekans dalgaları ile hipodermis 42 dereceye kadar ısıtılır. Bu sayede oksijen ve besleyici maddelerin kan damarlarından hücre içine geçişi hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Dermis üzerindeki etkiyi arttırmak için Vela Shape 3’de kızıl ötesi ışınlar gönderen kombine bir sistem kullanılır. Bu iki sistem sayesinde hipodermis ve dermis aynı anda ve homojen bir şekilde ısıtılmış olur. 

velashape selülit incelme

Selülite Son

Bunlara ilave olarak cihazın başlığında mekanik masaj ve vakum işlemi de aynı anda yapılır. 4 sistemin beraber çalışması ile bölgesel incelme ve selülit tedavilerinde daha kısa sürelerde sonuca ulaşılmaktadır.

Haftada bir yapılan 6-8 seansla başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Selülit tedavisinde, günümüzde cihazlı uygulamalar ve enjeksiyon uygulamaları ile çok başarılı sonuçlar almak mümkündür.

hamilelik sonrası velashape

Hamilelikten Sonra VelaShape

Hamilelikten sonra hanımlar hızla kilo verirler. Fakat vücudun bazı bölgelerinde sarkmalar oluşurken, bazı bölgelerde ise bölgesel yağlar kalabilmektedir. İki durumdada VelaShape çok güzel sonuçlara ulaşmamızı sağlar.

lenf drenaj uygulaması

Lenf Drenaj

Lenf drenaj uygulamasına Presso Terapi de denmektedir. Vücuttaki lenfatik ve venöz sistemi hızlandırmak için vücuda basınç yapabilen cihazlar kullanılır. Bu sayede damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesi için imkân sağlanmış olur. Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama, vücut sıkılaştırma, herhangi bir sebeple vücutta oluşan ödemin atılmasına yardımcı bir yöntemdir. Lenf drenaj cihazları tek başına kilo vermeyi sağlayabilecek cihazlar değildir. Fakat kilo verme ve bölgesel incelme programlarının içinde kullanılarak çok güzel sonuçlara ulaşılabilir. Lenf drenaj cihazları: Kilo verme programlarında, selülit programlarında, Lenf akımının düzenlenmesinde, Hamilelik sonrası oluşan ödem ve sarkmalarda kullanılabilir.

Hemen Fiyatı Alın

Selülitlerden kurtulmak gerçekten mümkün mü?

Selülit konusu gerçekten üzerinde çok tartışma olan bir konudur. Kliniğimizde kişiye özel bir çok selülit tedavisi uygulanmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak: yeni Vela Shape , Mezoterapi, Ultrasaund Kavitasyon, Lipoliz Enjeksiyonu. Bu yöntemler kişiye özel işlemlerdir fakat bazen kombine olarakta kullanılmaları gerekebilir. Kliniğimizde ki Vela Shape cihazı Amerika’da bugüne kadar kozmetoloji ödülü almış tek cihazdır. Bu cihazın özelliği ise 4 işlemi aynı anda yapmasıdır. Ortalama sadece 4-8 seansta 2-4 beden incelme sağlanabilir.

Hemen Fiyat Alın

Ben 44 yaşında bir erkeğim sadece göbek bölgemde fazlalıklarım var, erkelerde göbek bölgesi için yapabileceğiz bir şey var mı?

Yeni Vela Shape cihazımız erkeklerin göbek bölgesinde ki yağları eritme konusunda başarılı bir cihaz. Haftada bir defa ve toplam 6-8 hafta kliniğimize gelerek güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bölgesel incelmede en etkili yöntem hangisidir ve fiyat öğrenebilir miyim

Kliniğimizde  bölgesel incelme ve sıkılaşma için bir kaç tedavi yöntemi uygulanıyor. Bunların başında Velashap, Mezoterapi, Aqalix tedavisi ve kavitasyon uygulaması geliyor. Bazı kişilerde tek tedavi yöntemi yeterli olurken bazı kişilerde kombine tedavi uygulamak gerekebiliyor. Bu tür programlar kişisel olarak yapıldığı için öncelikle ihtiyacınızı belirlemek için sizi görmemiz gerek. Sağlıklı günler dileriz.

87 kilodan 70 kiloya düştüm ama basen bölgesinde ki fazlalıklarımdan bir türlü kurtulamıyorum, ne yapabilirim?

Merhaba Yüksel hanım, öncelikle tebrik ederiz çok güzel kilo vermişsiniz. Sizin şikayetin gibi birçok soru alıyoruz. Maalesef bazı kişiler yapıları gereği kilo verseler de basen bölgelinde ki yağlanmadan kurtulamıyorlar. Hatta kilo verince daha dikkat çekici hale gelebiliyor. Bu durumda Yeni Vela Shape, Lipoliz enjeksiyonu veya Mezoterapi ile basen bölgesinde ki yağları eritmek mümkün ama bu işlemlerin size uygun olup olmadığına kliniğimizin doktorumuz karar vermektedir. Görüşme için sizi kliniğimize bekliyoruz.

Son bir yılda yaklaşık 20 kg. verdim, göbek kısmımda sarkmalar oldu bahsettiğiniz cihaz bu sarkmalar için de çözümdür?

Merhaba Özlem hanım, evet günümüzde sarkmalar için en etkili cihazlardan biri Vela Shape cihazıdır. Çünkü sarkmalar için Vela Shape cihazında sarkmalarda kullanılan radyo frekans ve kızılötesinin bir arada kullanıldığı özel bir modu vardır. Bu mod sayesinde tatmin edici sonuçlar alınmaktadır.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.