Menu

BodyFx Selülit ve
Bölgesel İncelme

Selülit; kadınların % 95’inde ortaya çıkan, deri altı yağ dokusunda ki dolaşım bozukluğudur. Cilt yüzeyinin “portakal kabuğu” gibi pürüzlü, girintili ve çıkıntılı görünmesine sebep olur. Hormonsal faktörler, hareketsiz yaşam, az su tüketmek, çok sıkı giyecekler, sigara ve alkol kullanımı selülit oluşumunu arttırır.

Bölgesel incelme; uygulamanın isminden de anlaşılacağı gibi, kilo vermeyi değil beden küçültmeyi ve sıkılaşmayı hedefleyen uygulamalardır. Bu uygulamaları yaptıran kişi beslenmesine de dikkat ederse kilo vermesi daha kolay olur.

InMode BodyFx Selülit ve Vücut Şekillendirme İşlemi Nedir?

BodyFx invaziv olmayan yenilikçi bir vücut şekillendirme ve selülit uygulamasıdır. BodyFX Vakum ve Radyo Frekans enerjisini kullanarak yağ hücrelerini tahrip eder. Bu işlem ile cilt sıkılaşır ve selülit görünümü azalır.

BodyFx tedavisi haftada 1 seans olmak kaydıyla ortalama 6-8 seans olacak şekilde yapılır.

BodyFx fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Ücretsiz Deneme Seansı

15 Dadikalık VelaShape Deneme Seansı İçin Lütfen Formu Doldurun​

InMode BodyFx Bölgesel İncelme

Cihazın başlığında vakum ve radyo frekans işlemi aynı anda yapılır. 2 sistemin beraber çalışması ile bölgesel incelme ve selülit tedavilerinde daha kısa sürelerde sonuca ulaşılmaktadır.

Haftada bir yapılan 6-8 seansla başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

BodyFx fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Lenf Drenaj

Lenf drenaj uygulamasına Presso Terapi de denmektedir. Vücuttaki lenfatik ve venöz sistemi hızlandırmak için vücuda basınç yapabilen cihazlar kullanılır. Bu sayede damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesi için imkân sağlanmış olur. Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama, vücut sıkılaştırma, herhangi bir sebeple vücutta oluşan ödemin atılmasına yardımcı bir yöntemdir. Lenf drenaj cihazları tek başına kilo vermeyi sağlayabilecek cihazlar değildir. Fakat kilo verme ve bölgesel incelme programlarının içinde kullanılarak çok güzel sonuçlara ulaşılabilir. Lenf drenaj cihazları: Kilo verme programlarında, selülit programlarında, Lenf akımının düzenlenmesinde, Hamilelik sonrası oluşan ödem ve sarkmalarda kullanılabilir.

Lenf Drenaj fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Hemen Fiyat Alın

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.