Menu

Radyofrekans ve mikro iğnelemeyi birleştiren non-invaziv yaşlanma karşıtı tedaviye Altın İğne denmektedir. Kliniğimizde bu tedavi için Morpheus8 cihazı kullanılmaktadır.

Ameliyatsız yaşlanma karşıtı tedaviler, yan etkilerin az olduğu sonuca odaklı uygulamalardır. Morpheus8 altın iğne cilt tedavisi, cildin alt katmanlarından kolajen üretimini uyarmak için mikroiğneleme ve radyo frekansını birleştirir.

Ankara Altın İğne / Morpheus8

Morpheus8 Altın İğne Cilt Yenileme Prosedürü

Morpheus8 Radyofrekans kontrollü ve hedefe yönelik bir şekilde cildin derin katmanlarını ısıtır ve kolajeni canlandırır. Bu tedavi ile ciltte parlak ve doğal bir görünüm hedeflenmektedir.

Altın İğne

Morpheus8 - InMode

Seans Sayısı

3-4

Seans Süresi

30 dk

Hangi Mevsim?

Tüm Mevsimler

Altın iğne tedavisinin amacı

Altın iğne tedavisinde pürüzsüz ve parlak bir cilt, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalması, gevşek cildin sıkılaştırılması, sivilce izlerinin ve çatlakların azalmasına yardımcı olur.

Ben silme fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Mikroiğneleme Nedir?

Bahi geçen tedaviler için birçok yöntem bulunmakla beraber, kliniğimizde kullandığımız Morpheus8 (Altın İğne) 24 mikroiğneyi radyofrekans (RF) enerjisi ile eşleştiren minimal invaziv bir cilt gençleştirme prosedürüdür. Cildi sıkılaştırmak ve yeniden şekillendirmek için vücudunuzun doğal iyileşme tepkisini tetikleyen, yeni kollajen ve elastin üretimini teşvik eden mikro hasarlar oluşturarak cildinize derinlemesine RF enerjisi vermek için minik iğneler kullanır.

Lazerle leke silme fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Doktorumuza Sorun

Morpheus8 Altın İğne hakkında merak ettiğiniz konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. İlker Aydoğan'a sorabilirsiniz.

Morpheus8 Altın İğne Nasıl Çalışır?

Hangi alanlar tedavi edilebilir?

Morpheus8, deri altı yenilenmesinden fayda görebilecek her alanda kullanılabilir. Yüzde ve vücutta kırışıklık, renk değişikliği veya akne izi olan bölgeler tedavi için uygundur. En sık tedavi edilen alanlar arasında yüz ve boyun ile alttaki yağ dokusu ile gevşek cildi sıkılaştırmadır. Bu tedaviler için tıpta başka yöntem ve cihazlarda mevcuttur.

Morpheus8 Altın İğne Uygulamasının Yan Etkisi Var mıdır?

Morpheus8 altın iğne uygulaması yan etkisi oldukça hafif reaksiyonlar şeklindedir ve çok kısa sürede yan etkileri geçmesi beklenir. İşlem sonrasında küçük iğnelerin giriş yerlerinde çok ufak kanamalar, kabuklanma, şişme ya da kızarıklık gibi reaksiyonlar gözlense de bunlar çok kısa bir süre içinde kendiliğinden geçmektedir. Gözlemlenen bu reaksiyonlar korkulacak bir durum değildir ve genelde tıbbi müdahale gerektirmez. Cildin küçük iğne girişlerine verdiği reaksiyon olarak dışa yansır ve aslında kolajen tabakasının çalıştığını da gösterir.

Hemen Altın İğne Fiyatı Alın

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Altın İğne Tedavisiden Sonra Ne Zaman Makyaj Yapabilirim?

Tedaviden 1 ila 2 gün sonra makyaj yapılabilir. Tedaviden birkaç gün sonra mikro lezyonlar ve tedavi parametrelerine bağlı olarak 1 haftaya kadar hafif kızarıklık görmeyi beklemelidir.

Altın İğne Tedavisiden Sonra Ne Yapılmalıdır?

Tedavi alanını nemlendirmeli ve doğrudan güneşe maruz kalmaktan kaçınmalıdır. Ayrıca her gün iyi, geniş spektrumlu bir güneş koruyucu kullanmaları önerilir.

Sonuçları Ne Kadar Hızlı Göreceğim?

Görünür sonuçlar birkaç gün içinde görülebilir, ancak genellikle en belirgin sonuçlar üç hafta sonra ortaya çıkmaya başlar. İyileştirmeler tedaviden sonra üç aya kadar devam edebilir.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.