Menu

Lazerle Cilt Soyma Nedir?

Lazerle cilt yenileme, fraksiyonel lazer ile cildin görünümünü iyileştirmeyi amaçlayan bir estetik tedavi yöntemidir. Bu tür bir tedavi, cildin gençleştirilmesi, kırışıklıkların azaltılması, lekelerin düzeltilmesi ve cilt tonunun iyileştirilmesi gibi çeşitli estetik hedeflere yöneliktir. Lazerle cilt yenileme, farklı lazer tipleri ve teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Fraksiyonel karbondioksit lazer

Fraksiyonel Lazerle Cilt Yenileme

Lazerle cilt yenileme, dermatoloji uzmanlarının gözetiminde uygulanır. Ancak herkes için uygun olmayabilir ve bireysel ihtiyaçlar göz önüne alınmalıdır. Uygulamadan önce uzman bir doktorunuza danışmak önemlidir.

Hemen Lazerle Cilt Soyma Alma Fiyatı Alın

Yüz Lekeleri

Yüzdeki lekelerin tedavisinde doktorumuz tarafından kliniğimizde aşağıda ki yöntemler kullanılmaktadır:

Q-Switch Nd:Yag lazerle leke silme, Dermapen ile leke tedavisi,  Fraksiyonel lazerle cilt soyma, Karbondioksit lazer, lazer peeling, Q-Switch Lazer ile Karbon peeling uygulaması, Kimyasal peeling işlemleri.

Lazerle cilt soyma fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Cilt Sarkmaları ve Sıkılaştırma

Yüzünüzdeki sarkmaları ve gevşemeleri toparlamak için kliniğimizde doktorumuz tarafından bir çok yöntem kullanılmaktadır. Muayene sonrası bu yöntemlerden biri seçilir:

eMAX ST kızıl ötesi optik enerji ve radyo frekans uygulaması Kaş kaldırma, simetrik olmayan görünümü düzeltme Matrix IR uygulaması ile cildi sıkılaştırmak Mezo Lifting Örümcek Ağı Uygulaması​

Lazerle cilt soyma fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Mikro Kırışıklıklar​

Botulinum Toksini kırışıklıkları engellemek için kullanılan bir enjeksiyon yöntemidir. Dolgu uygulamaları ise oluşmuş kırışıklıkları yok etmek için kullanılan bir yöntemdir. 

Fraksiyonel lazer yüzeysel kırışıklıkları yok etmek için Matrix IR uygulaması ile kırışıklıkları azaltma hedeflenir. Q-Switch Lazer ile Karbon peeling uygulaması. Dermapen uygulaması  kliniğimizde kullanılan yöntemlerdendir.

Lazerle cilt soyma fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Doktorumuza Sorun

Lazerle cilt soyma hakkında merak ettiğiniz konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. İlker Aydoğan'a sorabilirsiniz.

Lazerle cilt yenileme işlemi kaç seans yapılır ?

Dermatoloji uzmanımızın kararına göre 1-4 seans uygulama yapmak gerekebilir. Uzman doktorumuz sizi gördükten sonra karar verecektir.

Kırmızı yüz için ne yapmalı?

Kırmızı Yüz İçin Ne Yapmalı Kırmızı görünen yüzün sebebi yüzeye çok yakın olan ince kılcal damarlardır. ND:Yag ve eMAX LV ve LVA aplikatörü ile damar tedavisi sonucunda yüzünüzdeki kırmızı görüntüden kurtulmanız mümkündür.

Lazerle cilt soyma uygulaması yüzümde ki akne izleri için çözüm müdür ?

Öngörülen seanslar tamamlandığında, %60-70 oranında iyileşme sağlanır. Seans sayısı akne izlerinin derinliğine ve kişinin cilt yapısına göre değişkenlik gösterir.

Yanaklarımda hafif lekelenmeler var, bunlar için lazerli cilt soyma uygun bir yöntem midir ?

Kliniğimizde yüzde ki lekelerden kurtulmak için birçok yöntem var. Bu yöntemlerden hangisinin size uygun olduğuna doktorumuz karar vermektedir. Lazerle cilt soyma tabiki leke tedavilerinde de başarılı bir uygulamadır.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.