Menu

Lazerle Cilt Soyma Ne İşe Yarar

Cilt kendini yeniledikçe düzensiz katmanlar meydana gelir. Düzensiz bir hal alan cilt pürüzlü görünür ve canlı görüntüsünü kaybeder. Lazerle cilt soyma işleminde hedef cildin yüzeyini katmansız yani düz bir seviyeye getirmektir.

Lazerle cilt soyma işlemi yapıldıktan sonra, gözenekler açılacağı için canlı ve pürüzsüz bir cilt görüntüsü elde edilir. Lazerle cilt soyma işlemi leke, mikro kırışıklıklar üzerinde de etkilidir.

karbondioksit fraksiyonel lazer

Fraksiyonel karbondioksit lazerle

Cilt Yenileme

Lazerle cilt soyma işleminden sonra soyulan cildin altında yepyeni taze bir cilt gelir. Böylece yenilenmiş bir cilde sahip oluruz. Cilt yenileme işlemi için aşağıda ki bir çok yöntem kullanılabilir. 

Fraksiyonel lazerle cilt soyma. Karbondioksit lazerle lazer peeling. Q-Switch Lazer ile Karbon peeling. eMAX SR ve SRA ile bi-polar radyo frekans uygulaması. Matrix RF ile hücre koagülasyonu. Dermapen uygulaması. 

lazerle leke tedavisi

Yüz Lekeleri

Yüzdeki lekelerin tedavisinde doktorumuz tarafından kliniğimizde aşağıda ki yöntemler kullanılmaktadır:

Q-Switch Nd:Yag lazerle leke silme, Dermapen ile leke tedavisi,  Fraksiyonel lazerle cilt soyma, Karbondioksit lazer, lazer peeling, Q-Switch Lazer ile Karbon peeling uygulaması, Kimyasal peeling işlemleri.

karbondioksit fraksiyonel lazer ile cilt yenileme ve soyma

Cilt Sarkmaları ve Sıkılaştırma

Yüzünüzdeki sarkmaları ve gevşemeleri toparlamak için kliniğimizde doktorumuz tarafından bir çok yöntem kullanılmaktadır. Muayene sonrası bu yöntemlerden biri seçilir:

eMAX ST kızıl ötesi optik enerji ve radyo frekans uygulaması Kaş kaldırma, simetrik olmayan görünümü düzeltme Matrix IR uygulaması ile cildi sıkılaştırmak Mezo Lifting Örümcek Ağı Uygulaması​

lazerle kırışıklık tedavisi

Mikro Kırışıklıklar​

Botulinum Toksini kırışıklıkları engellemek için kullanılan bir enjeksiyon yöntemidir. Dolgu uygulamaları ise oluşmuş kırışıklıkları yok etmek için kullanılan bir yöntemdir. 

Fraksiyonel lazer yüzeysel kırışıklıkları yok etmek için Matrix IR uygulaması ile kırışıklıkları azaltma hedeflenir. Q-Switch Lazer ile Karbon peeling uygulaması. Dermapen uygulaması  kliniğimizde kullanılan yöntemlerdendir.

Doktorumuza Sorun

Lazerle Cilt Soyma İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. Nagehan Saniç'e sorabilirsiniz.

Doktorumuza Sorun

Lazerle Cilt Soyma İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. Nagehan Saniç'e sorabilirsiniz.

Kırmızı Yüz İçin Ne Yapmalı

Kırmızı Yüz İçin Ne Yapmalı
Kırmızı görünen yüzün sebebi yüzeye çok yakın olan ince kılcal damarlardır. ND:Yag ve eMAX LV ve LVA aplikatörü ile damar tedavisi sonucunda yüzünüzdeki kırmızı görüntüden kurtulmanız mümkündür.

Lazerle cilt soyma işleminden kaç gün sonra işe gidebilirim ?

Lazerle cilt soyma işleminin ne kadar derinlikte yapılacağına uzman doktorumuz karar vermekte ve uygulamayı da doktorumuz yapmaktadır. Cilt soyma işlemi yüzeysel yapılırsa ertesi gün işinize dönebilirsiniz, fakat derin yapıldığı durumlarda işe dönmeniz 2-3 gün sürebilir.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Lazerle cilt soyma işlemi kaç seans yapılır ?

Dermatoloji uzmanımızın kararına göre 1-4 seans uygulama yapmak gerekebilir. Uzman doktorumuz sizi gördükten sonra karar verecektir.

Lazerle cilt soyma uygulaması yüzümde ki akne izleri için çözüm müdür ?

Öngörülen seanslar tamamlandığında, %60-70 oranında iyileşme sağlanır. Seans sayısı akne izlerinin derinliğine ve kişinin cilt yapısına göre değişkenlik gösterir.

Yanaklarımda hafif lekelenmeler var, bunlar için lazerli cilt soyma uygun bir yöntem midir ?

Kliniğimizde yüzde ki lekelerden kurtulmak için birçok yöntem var. Bu yöntemlerden hangisinin size uygun olduğuna doktorumuz karar vermektedir. Lazerle cilt soyma tabiki leke tedavilerinde de başarılı bir uygulamadır.

Hemen Fiyat Alın

Hemen Fiyat Alın

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.