Menu

Medikal Cilt Bakımı Nedir?

Medikal cilt  bakımının evde yapılan cilt bakımlarından farkı; profesyonel ürünler, profesyonel cilt bakım makineleri ile güzellik uzmanları tarafından yapılmasıdır.

Cildin temizlenmesi ve cilt yüzeyindeki ölü derinin, siyah noktaların, biriken yağ tabakasının temizilenmesi sağlanır. 

Dermapen

Dermapen cihazında ki titreşimli titanyum iğneler vasıtası ile cilde dikey mikro kanallar açılmaktadır. Bu açılan kanallardan yüzeye uygulanan ürün veya ilaçların, cilt altına emilimi daha fazla artmaktadır.

Dermapen cihazı ile cilt yüzeyinin kontrollü bir şekilde hasarlanması sonucunda, cilt bu bölgeyi kendi kendine iyileştirmeye çalışmaktadır. 

Dermapen tedavileri cilt gençleştirme, yara, ameliyat ve faça izleri tedavisinde, akne izi tedavisinde, saç tedavilerinde, göz altı torbaları, çatlak tedavilerinde dahi kullanılmaktadır.

Cilt Bakım fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Dermaroller

Dermaroller da dermapen gibi cilt yüzeyine mikro kanallar açmayı hedefler. Üzerinde çok ince iğneler olan rulo şeklinde ki Dermaroller cilt yüzeyinde gezdirilerek mikro kanalların açılması sağlanır.

Dermaroller ile açılan kanallar sayesinde cilt yüzeyine uygulanan nemlendirici ürünler, multi vitaminli ürünler cilt altına ulaştırılmış olur. 

Cilt Bakım fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Güzellik Uzmanımıza Sorun

Merak ettiğiniz konuları güzellik uzmanımıza sorabilirsiniz.

Komedon Bakımı (Siyah Nokta Temizliği)

Cildimiz dış hava koşullarının etkilerine maruz kalır. Bu etkiler cildimizde siyah noktaların oluşmasına sebep olur. Komedon bakımı, oluşan siyah noktaları temizlemek için yapılan profesyonel bir uygulamadır. 

Güzellik uzmanlarımızın profesyonel cilt bakım cihazları ve ürünlerle yaptığı komedon bakımı sayesinde yüzünüzde ki siyah ve beyaz noktalardan kurtulabilir, doğal ve temiz bir cilde sahip olursunuz.

Cilt Bakım fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

İyontoforez ile Cilt Bakımı

İyontoforez cihazı ile cilt yüzeyine minik elektrik akımları verilir. Bu sayede cilt geçirgenliği artırılır, metabolizma hızlandırılır ve sinir uçları uyarılır. İyontoforez uygulaması ile beraber uygulanan cilt bakımı sayesinde canlı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Cilt Bakım fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Hemen Fiyat Alın

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.