Menu

Lazerle Dövme ve Kalıcı Makyaj Silme

Kalıcı dövmeler Q-Switch lazerle silinebilir. Yaptırdığınız dövmelerden sıkıldıysanız, subaylık veya polislik sınavlarına girecekseniz, dövmelerinizi lazerle sildirebilirsiniz.  Lazerle dövme silme işlemi doktorlar tarafından yapılan bir işlemdir. Bunun için Doktor olmayan kişiler tarafından yapılan dövme silme işlemlerine itibar etmeyiniz.

Önemli konulardan bir taneside dövme silme için kullanılan lazerin gerçek Q-Switch lazer olduğundan emin olunuz ve FDA sertifikası olup olmadığını kontrol ediniz.

Q-10 Premium

Q-Switch Lazer Dövme​ Silme İşlemi

Lazerle dövme silme işleminde Q-Switch lazerle dövmenin üzerine lazer atışı yapılır. Bu atış sayesinde deri altında ki boya pigmentleri küçük parçalara ayrılır. Parçalanan pigmentler 15-45 gün rasında lenfatik sistem tarafından taşınarak vücuttan atılır. En çok merak edilen konulardan biriside her dövme silinebilir mi? Dövmede kullanılan boyanın rengi ne kadar koyu ise başarı artar, seans sayısı düşer. Dövme yapılan boyanın rengi açıldıkça silme işlemi için daha fazla seans yapmak gerekir.

Lazerle Kalıcı Makyaj ve Dövme Silme

Q-10 Premium

Lazerle Dövme Silme

Lazerle Kalıcı Makyaj Silme

Hemen Dövme Silme Fiyatı Alın

Lazerle Kalıcı Makyaj ve
Kaş Kontür Silme

Kalıcı makyaj uygulamaları da aslında bir dövme işlemidir. Kaş kontürü, dudak kontürü gibi uygulamalarda bir çeşit dövme oldukları için aynı lazerle dövme silme işlemi ile bu tür uygulamaları da silmek mümkündür. Kliniğimizde kullanılan Q-Switch teknolojisi ile çalışan lazer cihazı, dövme silme işlemi için geliştirilmiş bir lazer cihazıdır.

Lazerle kalıcı makyaj silme fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Lazerle Dövmeyi Silme İşlemini
Sadece Doktorlar Yapabilir!

Lazerle dövme silme ve lazerle kalıcı makyaj silme işlemleri T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış klinik, tıp merkezi ve hastanelerde yapılmalıdır. Lazerle dövme silme için ülkemizde tek yetki verilen kişiler ise uzman doktorlardır.

Lazerle kalıcı makyaj silme fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Ücretsiz Test Atışı​

Dövmeler kaç seansta silinir?

Dövmeler ne kadar koyu renkse o kadar çabuk silinirler. Ayrıca dövmeyi yapan kişinin profesyonelliği de önemlidir. Dövmeler yaklaşık 4-8 seans arasında silinirler.

Dövmeler tamamen silinir mi?

Lazerle dövme silme işlemleri dermatoloji doktorumuz tarafından yapılmaktadır. Günümüzde kalıcı dövmeleri silmek için en başarılı cihazlar Q-Switch Lazer cihazlardır. Dövmelerin silinmesi konusu ise koyu renkli dövmeler daha kolay silinirken, açık renkli dövmeler için daha fazla seans gerekecektir.

Lazerle kalıcı makyaj silinebilir mi?

Kliniğimizde aynı dövme silme işlemi gibi kalıcı makyaj uygulamalarını da silmek için Q-Switch lazer kullanılmaktadır. Bu yöntemle kalıcı makyaj uygulamalarını silmek mümkündür.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Lazerle dövme silme işleminden sonra iz kalıyor mu, fiyatı ne kadar?

Dövme silme işleminden sonra dövme boyaları yok olmakta, fakat dövme yapılırken kullanılan iğnenin izleri kalabilmekte. Şayet iğne izlerinden de rahatsız olursanız bu izleri iyileştirmek ve azaltmak için kliniğimizde Fraksiyonel lazerle işlem yapılmaktadır. Lazerle dövme silme işlemi için maalesef doktorumuz sizi görmeden fiyat veremiyoruz. Kliniğimizi ziyaret ederseniz size özel fiyatı burada öğrenebilirsiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.