Menu

Baby face lazer nedir ?

Baby Face Beauty™ , gelişmiş bir lazer uygulamasının özel içeriğe sahip dermokozmetik ampullerle desteklendiği yeni nesil bir cilt yenileme sistemidir. Zengin içerikli Baby Face Beauty™ Ampullerinin ciltten maksimum düzeyde emilebilmeleri için ideal ortamı sağlayan sistem, cildin içten dışa doğru iyileşmesini hızlandırır. Özel formülasyona sahip Baby Face Beauty™ Ampulleri cildi yenileyen, gençleştiren, aydınlatan, lekeleri tedavi eden etkilere sahiptir.

baby face lazer cihazı

Doktorumuza Sorun

Baby face İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. Nagehan Saniç'e sorabilirsiniz.

Doktorumuza Sorun

Baby face İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. Nagehan Saniç'e sorabilirsiniz.

baby face kadın yüzü

Baby Face Cilt Gençleştirme

Cilt gençleştirme amacıyla kullanılan yöntemlerin başında lazer tedavileri gelir. Lazer cilt gençleştirmenin zengin dermokozmetik içeriklerle desteklenmesi ile hem tedavi etkinliği artar hem de uzun süre kalıcı sonuçlar elde edilir. Ancak kozmetik üreticiler için cilt bariyeri önemli bir sorun teşkil eder. Çünkü cilt herhangi bir topikal tedaviye, kremlere, serumlara karşı engel oluşturur. Bu nedenle aktif bileşenler sadece kısmen emilirler. Baby Face Beauty bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirilmiş akıllı bir cilt gençleştirme programıdır.

baby face lazer uygulama resmi

Baby Face Beauty Thulium Lazer Cihazı Nasıl Uygulanır?

Doktorumuz  tarafından konsülte edilmesinin ardından seçilen Lazer moduyla (easy veya advance) cilde lazer ile mikro-kanallar açılır, bu arada cildin sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır, 4/5 dakikalık Lazer uygulamalarının ardından doktor tarafından seçilen ürün cilde yedirilir, ürünler emildikten sonra bariyerli LASEMD kremi veya maskesi uygulanır ve seans sonlandırılır.

baby face lazer

Baby Face Cilt Bakımı

Bir dakika içinde tam 6 bin mikro kanala açan ve bunun için sizlere hiçbir acı hissettirmeyen en son teknolojidir. Açılan bu mikro kanalların yardımı ile cilde kişiye göre özel olarak hazırlanmış birçok vitamin ve mineral takviyesi yapılmakta ve cilt sadece yüzeysel olarak değil, derinlemesine bir cilt bakımını yaptırmış olmaktadır.

baby face lazer

Baby Face Beauty Kaç Seans Uygulanır ?

Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 2 hafta aralıklarla 3-4 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır. Baby Face Beauty Thulium lazer ile bütün cilt tiplerine yıl boyu güvenle tedavi uygulanabilir ve gelişmiş moduyla kozmesötik salım, cilt renginin ve dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi gibi çeşitli tedaviler yapılabilir.

Hemen Fiyatı Alın

Baby Face Beauty Nedir ?

Baby Face Beauty, Lutronic thulium lazer teknolojisiyle ciltte dakikada 6.000 mikro kanal açar ve bu kanallardan kişinin ihtiyacına uygun olan aktif içeriği cildin alt katmanlarına yollar, cilde aydınlık, parlak bir görünüm verir ve lekelerin, yara izlerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların hafiflemesini ve yok edilmesini sağlayan, tüm yaşlanma belirtileriyle savaşan Amerikan FDA onayına sahip olan LaseMD cihazı dünya da doktorların son dönemde sıklıkla başvurduğu bir Thulium lazer teknolojisidir.

Hemen Fiyat Alın

Uygulama Süresi ve Etkisi Ne Kadar?

Anestezik bir krem gerektirmeyecek kadar konforlu geçenişlem sonrasında ciltte hafif bir kızarıklık olması normaldir bu da 45 dk içinde tamamen geçer. Cildin durumuna göre 1 hafta arayla 3-4 seans olarak uygulanan tedavinin etkilerini ilk seanstan birkaç saat sonra gözlemlemeye başlarsınız. Cilt çok daha parlak ve taze bir görüntüye kavuşur, ciltte highlighter etkisi yaratan en etkin teknolojidir, Baby Face Beauty Uygulaması.

Baby Face Beauty Hangi Tedaviler İçin Kullanılabilir?

Leke tedavisi ( Çiller, Yaşlılık Lekeleri, Güneş Lekeleri) – Melazma – Cilt Yenileme – Cilt Gençleştirme – İnce Çizgi ve Kırışıklıkları Azaltma/Önleme – Antiaging Bakım – Antioksidan Cilt Bakımı – Cilt Aydınlatma, Beyazlatma, Parlatma – Cilt Tonu Düzensizliklerini Giderme – Cilt Elastikiyetini Arttırma ( Cilt Sıkılaştırma) – Genişlemiş Gözenek Tedavisi – Yağlı Ciltlerde Sebum Dengeleme – Ska Tedavisi ( Akne İzi, Yara İzi) – Stria Tedavis ( Cilt Çatlakları) – Dekolte bakımı – El Bakımı – Gıdı Toparlama – Boyun gençleştirme

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.