Menu

Baby Face Nedir?

Baby Face Beauty™ thulium lazer uygulamasının, aynı marka dermokozmetik ampullerle desteklendiği cildin yenilenmesini hedefleyen bi işlemdir. Ampullerinin içindeki etken maddelerin cilt tarafından maksimum düzeyde emilebilmesi için thulium lazer ile mikro delikler açılır. Tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı yöntem ve cihazlarda kullanılabilir.

Lutronic Lasemd

Baby Face Cilt Gençleştirme

Thulium lazer, cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan bir lazer teknolojisidir. Thulium lazer, özellikle pigmentasyon bozuklukları, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve benzeri cilt sorunlarına karşı bir çözüm sunmayı hedeflemektedir.

Doktorumuza Sorun

Baby face İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. İlker Aydoğan'a sorabilirsiniz.

Baby Face Beauty
Thulium Lazer Cihazı Nasıl Uygulanır?

Doktorumuz  tarafından konsülte edilmesinin ardından seçilen Lazer moduyla (easy veya advance) cilde lazer ile mikro-kanallar açılır, bu arada cildin sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır, 4/5 dakikalık Lazer uygulamalarının ardından doktor tarafından seçilen ürün cilde yedirilir, ürünler emildikten sonra bariyerli LASEMD kremi veya maskesi uygulanır ve seans sonlandırılır.

Baby Face randevusu ve fiyat almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Baby Face Cilt Bakımı

Açılan bu mikro kanalların yardımı ile cilde kişiye göre özel olarak hazırlanmış birçok vitamin ve mineral takviyesi yapılmakta ve cilt sadece yüzeysel olarak değil, derinlemesine bir cilt bakımını yaptırmış olmaktadır.

Baby Face randevusu ve fiyat almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Baby Face Beauty Kaç Seans Uygulanır ?

Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 2 hafta aralıklarla 3-4 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır. Baby Face Beauty Thulium lazer ile bütün cilt tiplerine yıl boyu tedavi uygulanabilir ve gelişmiş moduyla kozmesötik salım, cilt renginin ve dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi gibi çeşitli tedaviler yapılabilir.

Baby Face randevusu ve fiyat almak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Hemen Baby Face Beauty Fiyatı Alın

Baby Face Beauty Nedir ?

Baby Face Beauty, Lutronic thulium lazer teknolojisiyle ciltte dakikada 6.000 mikro kanal açar ve bu kanallardan kişinin ihtiyacına uygun olan aktif içeriği cildin alt katmanlarına yollar, cilde aydınlık, parlak bir görünüm verir ve lekelerin, yara izlerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların hafiflemesini ve yok edilmesini sağlar

Uygulama Süresi ve Etkisi Ne Kadar?

İşlem sonrasında ciltte hafif bir kızarıklık olması normaldir bu da 45 dk içinde tamamen geçer. Cildin durumuna göre 1 hafta arayla 3-4 seans olarak uygulanır. Uygulama ile cildin parlak ve taze bir görüntüye kavuşması hedeflenmektedir.

Baby Face Beauty Hangi Tedaviler İçin Kullanılabilir?

Leke tedavisi ( Çiller, Yaşlılık Lekeleri, Güneş Lekeleri) – Melazma – Cilt Yenileme – Cilt Gençleştirme – İnce Çizgi ve Kırışıklıkları Azaltma/Önleme – Antiaging Bakım – Antioksidan Cilt Bakımı – Cilt Aydınlatma, Beyazlatma, Parlatma – Cilt Tonu Düzensizliklerini Giderme – Cilt Elastikiyetini Arttırma ( Cilt Sıkılaştırma) – Genişlemiş Gözenek Tedavisi – Yağlı Ciltlerde Sebum Dengeleme – Ska Tedavisi ( Akne İzi, Yara İzi) – Stria Tedavis ( Cilt Çatlakları) – Dekolte bakımı – El Bakımı – Gıdı Toparlama – Boyun gençleştirme

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.