Menu

Hangi lazer epilasyon cihazı size uygun?

Kliniğimizde yapacağınız ücretsiz ön görüşme sonrası, cilt ve kıl tipiniz değerlendirilerek size en uygun lazer epilasyon yöntemine karar verilir.

Vücudun farklı bölgelerinde veya ilerleyen seanslarda değişik lazer epilasyon sistemlerine ihtiyaç duyulabilir.

Bu durumda başarı için başka bir lazer epilasyon yöntemine geçilebilir veya 2 lazer yöntemi karma olarak kullanılabilir.

Karma Lazer Epilasyon
için 4 farklı lazer
cihazı kullanıyoruz

alexandrite lazer epilasyon uygulama

Candela Gentle Lase Pro U

Alexandrite
Lazer Epilasyon

Alexandrite lazer epilasyonda hızlı, ağrısız ve konforlu bir deneyim için geliştirilen Gentle Lase Pro ile istemediğiniz tüylerinizden artık çok daha rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

soprano ice buz lazer epilasyon

Soprano Ice Platinum

Orjinal Buz Lazer
Epilasyon

Orjinal Buz Lazer cihazının safir ucu cilde temas ettiğinde cildi -3°C’ye kadar buz gibi soğutur. Bu kontak soğutma sistemi uygulama konforunu arttırır, yan etki riskini minimuma indirir.

elos plus lazer epilasyon

Candela Elos Plus

Ütüleme Diode
Lazer Epilasyon

elōs Plus, diode lazer cihazı ile ütüleme lazer epilasyon yapılabilmektedir. Böylece lazer epilasyon enerjisi bölgesel olarak dağılabilmektedir.

q10 lazer epilasyon

Q-10 Premium

Nd:YAG Lazer
Epilasyon

Nd Yag lazer epilasyon yönteminin özelliği koyu renk cilt tiplerinde bile etkili olabilmesidir. Aynı zamanda lazer epilasyona cevap vermeyen ince kılların sarartılması için de kullanılmaktadır.

Ücretsiz Test Atışı

Kliniğimize gelerek size en uygun cihazı test etmek için hemen ücretsiz olarak kayıt olun.

Ücretsiz Lazer Test Atışı

Cilt ve kıl tipinize göre belirlenen, size en uygun lazer epilasyon cihazında ücretsiz test atışı için hemen kayıt olun.

Lazer epilasyon tüyleri
nasıl yok eder ?

Vücut ve yüz bölgesinde ki kıllardan kurtulmanın bir çok yöntemi vardır. Bunların en bilinenleri jilet veya makinelerle traş etmek, ağda yapmak, cımbızla almak, tüy dökücü kremler kullanmaktır. Lazer epilasyonun bu tür yöntemlerden farkı ise; başarılı bir uygulama sonucunda kılların bir daha çıkmaması hedeflenir. Buda kişinin lazer epilasyon uygulamasından sonra ki hayatında rahat etmesini sağlar.

candela alexandrite lazer epilasyon animasyonu

Lazer epilasyonun zararları!

Lazer epilasyon işleminden zarar görmemek ve yan etkilerini minimum düzeyde tutmak için en önemli görev sizlere düşmekte. Lazer epilasyon işlemini yaptıracağınız kliniği seçerken TC Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve tüm gün Doktor bulunduran klinikleri tercih etmelisiniz. Lazer epilasyon işlemi güzellik salonu, güzellik merkezi, spor merkezleri, kuaför salonu gibi işletmelerde kanunen yapılması kesinlikle yasak işlemlerdir. TC Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış bir klinik tercih ettiyseniz, gittiğiniz klinikte size ön bilgilendirme sonrası yazılı onam formu ile yan etkiler hakkında bilgi verilecektir.

Bitme garantili lazer epilasyon!

Lazer epilasyon uygulamaları için bitene kadar lazer epilasyon, bitiş garantili lazer epilasyon, bitme garantili lazer epilasyon gibi vaatler verilmesi kesinlikle doğru degildir. Zaten Sağlık Bakanlığından ruhsatlı hiçbir klinikte böyle bir söz duymazsınız. Çünkü lazer epilasyonun seans sayısı kişinin cilt ve kıl tipine göre değişmektedir. hatta aynı kişinin farklı bölgelerinde bile başarılı seans sayıları değişiklik gösterebilir.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Lazer epilasyon
öncesi sonrası

Lazer epilasyon
öncesi yapılması gerekenler

Uygulama yapılacak bölgedeki tüyler 2 gün önce tıraş ediniz.

Son 2 haftada tüyleri kökünden almayınız. (ağda, cımbız, vb.)

Son 4 haftada güneşlenmeyiniz ve solaryuma girmeyiniz.

Vücudu sıkan, saran ve sıcak tutan kıyafetleri tercih etmeyiniz.

Uygulamadan 3 gün önce kan sulandırıcı ilaç kullanmayınız.

Lazer epilasyon
sonrası yapılması gerekenler

24 saat sıcak duş ve buna benzer uygulamalara girmeyiniz.

Lazerden sonra 2 hafta, güneşlenmeyin ve solaryuma girmeyiniz.

Lazerden sonra 2 hafta, ikinci bir lazer uygulaması yaptırmayınız.

Normalin dışında bir durum olursa bizimle irtibata geçiniz.

Uygulama alanında çıkan tüyleri kesinlikle almayınız.

Tüyler uzadığı zaman makasla kısaltınız veya jilet kullanınız.

Uygulama alanına 3 gün Bepanthol ve ya muadili krem kullanınız.

Hemen Lazer Epilasyon Fiyatı Alın

Hemen Lazer Epilasyon Fiyatı Alın

Lazer epilasyon hangi bölgelere yapılır?

Erkek Lazer epilasyon ve kadın lazer epilasyonda en sık lazer yapılan bölgeler şunlardır;

• Bacak lazer epilasyon
• Bikini bölgesi lazer epilasyon
• Göbek lazer epilasyon
• Göğüs lazer epilasyon
• Sırt lazer epilasyon
• Kol ve kol altı lazer epilasyon
• Ense lazer epilasyon
• Kaş lazer epilasyon
• Sakal üstü lazer epilasyon
• Dudak lazer epilasyon

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon Nasıl Çalışır?

Soprano ICE lazer cihazının en önemli özelliği cildi -3 °C’ye kadar soğutan patentli BUZ teknolojisidir. Alexandrite, diyot be Nd:YAG lazer boylarnı tek bir başlıkta birleştirmiştir. 3 Dalga boyu sayesinde masaj konforunda kısa seans aralıklarında uygulama yaptırabilirsiniz.

Buz lazer epilasyon seans süresi kaç dakikadır.

Buz lazer seans sürelerini yarı yarıya kısaltan bir teknolojiye sahiptir. Buz lazer 2×1 cm tarama alanına sahip, saniyede 10 atış yapabilen bir başlığa sahiptir. Buz lazer sahip olduğu bu teknolojiler sayesinde yaklaşık 35 dakikada tüm vücut lazer epilasyonu tamamlamaktadır.

Alexandrite lazer epilasyonda acı hissediliyor mu? nedir

Kliniğimizde alexandrite lazer epilasyonda Gentle lase pro lazer cihazı kullanılmaktadır. Epilasyon esnasında Gentle lase pro alexandrite lazer cihazı ile birlikte kullanılan cilde soğuk hava üfleyen soğutucular sayesinde ağrı ve acı hissi daha da azalır. 

Soprano ICE Platinum Buz lazer hangi cilt tipi için uygundur ?

Bronz ten dahil ✋🏻✋🏼✋🏽✋🏾✋🏿 tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde her mevsimde güvenle uygulama yapılabilmesini sağlar.

Ankara lazer epilasyon fiyatları 2022

Ankara’da lazer epilasyon fiyatları nı araştırıyorsanız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı poliklinikleri tercih ediniz. Kliniğimizde 2022 lazer epilasyon fiyatları için ise fiyat al formumuzu kullanarak hızlı fiyat alabilirsiniz.

Ankara da en iyi lazer epilasyon yapan yerler?

Lazer epilasyon yapma yetkisi Sağlık Bakanlığı tarafından  eskiden güzellik merkezi olup polikliniğe dönüşen işletmelere verilmiştir.  Ankara’da en iyi lazer epilasyon yapan yerler diye tanıtılan güzellik salonu, kuaför, güzellik merkezi, VIP Salon, VIP Merkez, VIP Bakım vb. hiç bir yerde lazer epilasyon işlemi yapılamaz.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.