Menu

Dolgu Eritme Tedavisi

Hiyalüronidaz enzimi, hyaluronik asit bazlı dolgu maddelerini eritmek için kullanılır. Bu enzim hyaluronik asidi parçalar ve vücut bu parçaları kolaylıkla uzaklaştırır. Hiyalüronidaz enzimi de insan vücudunda bulunan bir enzimdir.

Dolgu eritme / Eloslazer

Hyalüronidaz enzimi ile eritme

Hyaluronik asit, ciltte bol miktarda bulunan ve cilde esneklik kazandıran doğal bir bileşendir. Bir laboratuvarda elde edilir ve kremlerde ve dolgu maddelerinde kullanılır.

Dolgu ne kadar sürede erir?

Eritme işleminden sonra dolgu 3 ila 7 gün içinde eriyecektir. Eritme işlemini tamamlamak için bir seans yeterli olmayabilir ve bazen ikinci bazen de üçüncü seans yapılabilir.

Dolgu eritme fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Bir sonraki dolgu ne zaman yapılabilir?

Dolgu eritme işleminden 2 veya 3 hafta sonra yeni bir dolgu işlemi yapılabilir. Doktorunuz eriyen bölgeyi inceleyerek bunu belirlemelidir.

Dolgu eritme fiyatı ve randevusu almak için aşağıdaki fiyat al butonunu kullanabilirsiniz

Doktorumuza Sorun

Dolgu eritme hakkında merak ettiğiniz konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. İlker Aydoğan'a sorabilirsiniz.

Hiyalüronidaz kullanmak güvenli midir?

Hiyalüronidaz çoğunlukla asit içeren bir maddedir ve mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Çoğu durumda hyalüronidaz dolgu enjeksiyonlarının istenmeyen sonuçlarını ortadan kaldırdığı için kurtarıcı olabilir. Hiyalüronidaz kullanılarak yapılan eritme işlemi sırasında hedeflenen miktardan daha fazla dolgu maddesi eriyebilir ve ardından yeniden doldurma işlemi gerekebilir.

Hemen Dolgu Eritme Fiyatı Alın

Bizi instagram’dan takip ederek soru sorabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Hiyalüronidaz her türlü dolguyu eritebilir mi?

Hiyalüronidaz özellikle hyaluronik asit içeren dolgu maddelerini hedefler. Polikaprolakton ve diğer maddelerden yapılan dolgular için, etkilenen bölgeye serum fizyolojik veya steroid enjekte etmek, işlemden kısa bir süre sonra dolgu miktarını azaltabilir. Bununla birlikte, bu tür dolgu maddelerinin etkilerini iyileştirmek veya tamamen tersine çevirmek söz konusu olduğunda, tek etkili yaklaşım, vücudun bunları doğal olarak emmesini beklemektir. Kalıcı dolgular söz konusu olduğunda eritmek bir seçenek değildir. Bu dolgular ancak ameliyatla alınabilir, bu da yüksek bir yara izi riski taşır. Yara izini en aza indirmek için, cerrah prosedürü dikkatli bir şekilde planlamalıdır.

Diğer uygulamalar için bizi arayın!

0312 434 44 54

İLETİŞİM

Ziya Gökalp Caddesi

No: 12 Kat: 4  Kızılay – Ankara

0312 434 44 54

bilgi@eloslazer.com.tr

YASAL UYARI

Bu site, ziyaret edenleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde sağlık hizmetivermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıylakullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.